Idea Marki

Ideą marki jest kreowanie nowej jakości w sektorze DIY.

Za każdym produktem Kistenberg stoi grupa ludzi, doświadczenie i znajomość branży.

Naszym głównym celem jest zaspakajanie potrzeb użytkownika oferując szeroki asortyment  produktów do przechowywania i transportowania narzędzi.
 
Użyteczność, niezawodność, trwałość, praktyczność, zgodność z wymaganiami, osobliwość oraz estetyczność to cechy pozwalające  na kreowanie najwyższej jakość dóbr i usług oferowanych przez markę Kistenberg.

 

KISTENBERG - Brand Idea

Nasze pojemniki wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, nowatorskie rozwiązania oraz nowoczesny funkcjonalny design.

Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców, zakorzenionych w naszej tradycji. U podnóża gór, w niewielkiej miejscowości, funkcjonował zakład rzemieślniczy zajmujący się produkcją drewnianych skrzyń.

Nazwa marki - Kistenberg, w tłumaczeniu z języka niemieckiego oznacza: skrzynie (kisten) górskie (berg). A produkowane w górach skrzynie do przewożenia i składowania towarów były synonimem najwyższej jakości i trwałości, którą użytkownicy mogli się cieszyć przez wiele lat.

W asortymencie Kistenberg znajdziesz skrzynki narzędziowe, organizery i akcesoria narzędziowe, warsztatowe kuwety, nosidła i kontenery oraz artykuły budowlane.

Wszystkie pojemniki narzędziowe zaprojektowane są z myślą o użytkownikach i ich potrzebach oraz dostosowane do przestrzeni, w której będą funkcjonowały.
Przed wprowadzaniem do sprzedaży testujemy każdy produkt, symulując warunki przypominające środowisko warsztatu. Odpowiadają więc na określone potrzeby i rozwiązują problemy związane z przechowywaniem i transportowaniem narzędzi.

Wybierając rozwiązanie odpowiednie dla siebie, najpierw zapoznaj się ze specyfikacją poszczególnych linii produktowych.

Wybrane produkty Kistenberg

recycle

100%

Produktów w pełni przetwarzalnych.

czytaj więcej